Prohlídka skladových vozů či přepravníků dle domluvy kdykoliv i o víkenku v Dobříši u Prahy.

Anglická firma Equi-trek je největší Evopský výrobce přepravníků pro koně, dodává své výrobky do Evropy , Austrálie, Ameriky a Nového Zélandu a to od lehkých přípojných přívěsů po kamiony do 26 tun s přepravou až pro 12 koní.

Hlavním cílem je vyrábět nejkvalitnější přepravníky pro koně za nízké ceny. Firma působí na trhu již od roku 1990.

Firma má mnohaleté zkušenosti z jezdeckých soutěží na mezinárodní úrovni, a proto mají hluboké porozumění k požadavkům jak pro jezdce, tak pro koně. Firma vyrábí přes 4.000 vozů Sonic ročně.  Společně se svým týmem kvalifikovaných inženýrů a designerů zajištují nejvyšší prioritu věnovanou bezpečí a pohodlí při cestování s koněm. Již ve standartu je vysoká výbava , jak u vozidel tak u přepravníků, které jsou velmi šetrné i pro koně, kteří se bojí nastupovat do uzavřeného prostoru. Firma vlastní patent na boční nastupování,které je pro koně důležitým psychologickým vjemem, díky němuž se nebojí nastupovat. Firma  využívá kvalitních a nejnovějších výrobních metod, které drží hodnotu přepravníku i pro další roky. Všechny výrobky jsou postaveny v akreditovaných továrnách a jsou plně schváleny DEfra.

Výhradní dovozce pro ČR a SR – ZAOS Praha s.r.o.

www.equi-trek-praha.cz

equi-trek-praha@email.cz

Přívěsy pro koně:

Variabilita začíná od unikátní patentované boční nakládací rampy s pružinovými vzpěrami, byla vyvinuta pro jednoduchou a bezpečnou nakládku jedním člověkem a to i pro koně, kteří mají s nastupováním problémy. Hliníková podlaha přívěsu zaručí dlouhou a trvalou hodnotu přívěsu oproti podlaze překližkové. Vybavení přívěsů je od základního až po luxusní s obytným prostorem. Díky svému vybavení patří přívěsy ke špičce v oboru. Další výhodou je, že kůň jede pozadu a tím se tak neunaví ani po delší cestě, má lepší rovnováhu při kývání, brždění a akceleraci.

Přívěsy, je možné i komfortně vybavit pro posádku celou řadou doplňků. Příčka mezi koňmi lze libovolně přestavovat po 10cm, dle velikosti převážených koní a jejich potřeb. Pro velmi lehké provedení, je snadná i ruční manipulace s přívěsem. Standartní barva je bílá, protože odráží teplo. Obsahuje kulatá okénka pro kvalitní větrání a osvětlení. Obytná část u modelu Show treka poskytuje komfortní ubytování pro dvě osoby, kuchyňskou linkou s plynovým sporákem a dvěma lůžky, které se přes den upraví v pohodlnou sedačku. Tří nápravový vlek může vézt až 3 koně s plně luxusním obytným prostorem. Všechny přívěsy si můžete doplnit další výbavou.

 

 

Dodávky pro koně

Dodávky jsou postaveny na speciálním sníženém podvozku Peugeot 2,2L s boční nakládací rampou s plynovými vzpěrami. Kompaktní snadno ovladatelný přepravník koní s celkovou hmotností 3500kg umožnuje řídit vozidlo s klasickým řidičským průkazem skupiny B. Sonic je poháněn dieselovým motorem 2,2l se 150HP nebo 180HP. Má navíc výhodu zcela oddělené sedlovny a šatny. Vozidla je možné komfortně vybavit i pro potřeby přepravovaných osob. Příčku mezi koňmi lze libovolně přestavovat po 10cm, dle velikosti převážných koní a jejich potřeb. Dodávky Sonic jsou pro 2 koně a 3-5 osob. Sonic Five 3500kg navíc obsahuje přestavitelná zadní sedadla na 2 lůžka. K dispozici je také úložný prostor nad kabinou. Vozy lze doplnit výbavou na přání např. digitální couvací kamerou, kamerou do prostoru koní, tažným zařízením, elektrickým větrákem v prostoru koní a dalšími. Model Victory je navíc vybaven luxusním obytným prostorem se čtyřmi sedačkami přestavitelnými a na dvě palandy , plynovým vařičem, toaletou a centrálním osvětlením.

 

Kamiony pro koně:

Kamiony jsou postaveny na platformách ISSUZU a DAF jsou vynikající volbou pro profesionální stáje a jezdecké kluby, které navíc obsahují obytnou část a tak v EU nemusí platit mýtné. / V ČR by se nemuselo platit od roku 2016/ Kamiony jsou k dispozici od 7tun až do 26tun s možností přepravy 3-12 koní se standartním vybavením až po kamiony s  luxusními obývacími prostory.

Endeavour Classic je pro 3 koně. Nosnost 2.75 tun, sedadla pro 6 osob, které se složí do pohodlného dvojlůžka. Plně vybavená kuchyň je dodávána s plynovým sporákem, dřezem s elektrickým zásobováním vodou, skříněmi  a toaletou. Prostor pro koně je rozdělen plně přestavitelnými příčkami a vybaven bezpečnostními dveřmi a rampou s plynovými vzpěrami.

Endeavour transporter pro 4 koně

Envoy classic přepraví 4-5 koní, má velké skladovací prostory pod podlahou, místo pro 6 sedel a spoustu potřebného vybavení. Obývací pokoj je prostorný, komfortní s kapacitou 6 osob, uspořádáním do manželské postele, dvě spaní v prostoru nad kabinou. Kuchyň je vybavena plynovým sporákem a dřezem s chytře navrženým úložným prostorem. Velký prostor může být vybaven luxusním sprchovým koutem a WC.

Kamion Voyager přepraví 6-7koní, nabízí prostorný obytný prostor s plně vybavenou kuchyní, plynovým sporákem, úložným prostorem, šatní skříní, elektrickým zásobováním vody se 120l nádrží a pohodlným sezením pro 6 osob a spaním pro 4 osoby.

Enterprise transportér přepraví až 12koní, obsahuje luxusní obytný prostor.

 

 

Výhradní dovozce pro ČR A SR – ZAOS Praha s.r.o – ceny jsou bez DPH.

www.youtube.com/watch?v=WyfI_fgeOY8